Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
3 GenerationsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Come, CloserRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0