Movies
Ratings
206
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5