Movies
Ratings
426
DetachmentRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Brothers GrimmRated ★ 1.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Fist of FuryRated ★ 3.0