Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5