Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5