Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 2.5
BlackBerryRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5