Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- JerichoRated ★ 2.5
JerichoRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0