Movies
Ratings
13
Pacific RimRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0