Movies
Ratings
283
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0