Movies
Ratings
140
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
AliensRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5