Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5