Movies
Ratings
58
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0