Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 4.5- When Spring ComesRated ★ 3.5
- Sexi Mong Season 1Rated ★ 0.5
- My Platoon LeaderRated ★ 3.0
- SomedayRated ★ 3.5
- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 4.0
- I Love Hyun-jungRated ★ 3.5
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.5- SWAT PoliceRated ★ 3.5
Birdie BuddyRated ★ 1.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 2.5
Rules of LoveRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 1.0
Sweet SpyRated ★ 2.5