Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Golden BrideRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Cheo YongRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0