Movies
Ratings
538
DancerRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
RashomonRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0