Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
IbelinRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 5.0