Series
Ratings
77
D.P.Rated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 2.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 1.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0