Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0