Series
Ratings
167
Death's GameRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 4.0- The Vacation in Koh SamuiRated ★ 5.0
Unintentional Love StoryRated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Captivating the KingRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0