Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
DianaRated ★ 1.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.5