Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0