Movies
Ratings
728
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0