Series
Ratings
46
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- TravelerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0