Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0