Movies
Ratings
44
TwentyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0