Movies
Ratings
1260
Good NewsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Good Morning, Mr. OrwellRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0