Titles you rated
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0