Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 4.5
AbductionRated ★ 3.5
The WordsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The First TimeRated ★ 4.5
Something BorrowedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5