Titles you rated
The TyrantRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Masters of the AirRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
FargoRated ★ 3.5
The LiberatorRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0