Series
Ratings
70
Long VacationRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5