Movies
Ratings
60
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0