Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0