Titles you rated
PlatoonRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Red BaronRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 0.5
Saints and Soldiers: Airborne CreedRated ★ 2.5
Game ChangeRated ★ 5.0
JarheadRated ★ 5.0
DumboRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 4.5
No Man's LandRated ★ 4.5
Triumph of the WillRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0