Movies
Ratings
59
SecretRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0