Movies
Ratings
193
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5