Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Organ ChildRated ★ 1.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 4.5
ExterritorialRated ★ 2.5
The SentinelRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The QueenRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.0