Series
Ratings
149
La PalmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
HierarchyRated ★ 1.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0