Titles you rated
SnowdenRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 2.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0