Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 1.5
MonstrousRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0