Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0