Series
Ratings
111
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0