Series
Ratings
35
Gourmet ClubRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 5.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 4.0
UraharaRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- 언해피Rated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0