Movies
Ratings
495
King and the ClownRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0