Titles you rated
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
The GrudgeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 5.0
ArangRated ★ 5.0