Titles you rated
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0