Titles you rated
Life~Love on the LineRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 2.0
Love Class 2Rated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
Why Her?Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5