Movies
Ratings
1016
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
The HouseRated ★ 3.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 2.5
The Croods: A New AgeRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
ZoeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 2.5