Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
HalstonRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 1.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 1.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 1.5