Titles you rated
HouseRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0