Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 1.0